Za starou radnicí jsme pořádali již 4. ročník filmového festivalu Kino Jede zakončený koncertem kapely Tiché lodi v kapli sv. Anny.
Promítali jsme pomocí staré techniky a zapůjčeny byly kvalitní filmy z českého filmového archivu.
Tentokrát a poprvé se festival konal bez spojení se sochařským sympóziem. Pouze Tereza sochala svoji podobiznu do lipového dřeva.
Děkujeme paní Suché za tradičně výtečné jahodové knedlíky.

Srdečně Vás zveme na další, již IV.ročník filmového festivalu KINO JEDE! Letos jsme zvolili pouze komorní formu sochařského sympozia a lehce ukousli trvání celé akce! 🙂 Letošní ročník sympozia bude mít odlehčenou formu… Kdokoliv, kdo má chuť si vyřezat cokoliv z lipového dřeva, je samostatný a nebojí se, že si udloubne ruku, ať přijde! V prostorách bude během dne přítomna Tereza se svoji sochou, od níž bude možné vypůjčit si sochařská dláta a ulovit kousek dřeva! 🙂 IV. ročník filmového festivalu KINO JEDE! Promítáme pomocí staré techniky a zapůjčujeme si kvalitní filmy z filmového archivu. Promítání začíná pohádkami pro děti od 19 hodin ve stanu a pokračuje od 21:30h pod širým nebem, celovečerním filmem pro dospělé. V neděli, na závěr festivalu, se v odpoledních hodinách uskuteční koncert kapely Tiché lodi v Kapli sv. Anny! Celou akci pořádá občanské sdružení PRO|OKO, jehož cílem je podporovat kulturní a umělecký rozvoj v Náměšti. Můžete si nás vyhledat na Facebooku nebo na webových stránkách www.prooko.org. Tým organizátorů z řad občanského sdružení PRO|OKO Vás srdečně zve k účasti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *