Milí náměšťáci,
přestože jsme se všichni z PROIOKO na letošní Vánoční trhy za Špitálkem velmi těšili, a od září pilně připravovali, jsme nuceni je z důvodu nařízení vlády zrušit. Rozhodli jsme se však zachovat kulturní program, který doufáme, že potěší malé i velké diváky. Vánoce za Špitálkem se budou konat 11. 12. 2021.
Ve 13:30 se odehraje divadlo pro děti „Vánoce si vzít nenecháme!“
Tato pohádka vypráví vánoční příběh, který se odehrává v zemi Nezemi. V této zemi vládne hodná víla tradic Radoslava se svými vílami. Ty dbají, aby každé roční období vypadalo tak, jak má i se svými tradicemi. Tedy i s blížícími se Vánocemi. Vánoce spojené s pocity štěstí, lásky, smíchu a radostí jsou ale trnem v oku zlému černokněžníkovi Vladanovi a jeho skřetům. Podaří se Vladanovi vymazat Vánoce z kalendáře?

14:00 – 16:00 Vánoční koncert Folkmix – společnost s bručením omezeným. Šestice kluků vám zahraje k poslechu i dobré náladě.

Od 13 hodin si budete moct vybrat jmelí od Janka.

Za Špitálkem bude také hořet oheň, tak nezapomeňte sebou přibalit špekáčky. Pokud byste měli zájem dětí svézt na koních napište nám do komentářů prosím. Mirka s Péťou napečou pro vás sladké dobroty sebou. Nebude chybět i nealko punč. Těšíme se na vás!

Přestože jsme kvůli podlým vládním nařízením nemohli pozvat všechny tradiční trhovce, Vánoce za Špitálkem se povedly báječně. A to díky dobré pohodě všech sousedů náměšťáků.

Za pěkné fotky děkujeme panu Kramářovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *