Markéta Rybářová

Markéty dětský sen bylo pracovat se zvířaty, učit je a pozorovat jejich chování. Myslela si, že cesta k tomu vede přes prvního psa, vystudování veteriny, prvního “vlastního” psa, pozitivku, pokusy o psí sporty, ale nakonec tou nejrychlejší cestou byla adopce hysteriéra Ciri, která se bála i vlastního stínu. Po předchozím psovi, který byl optimistický pohodář,…

Jakub Masařík

Jakub je příjemný, pozorný hostitel a společník, jehož průvodcovské dovednosti nejlépe vyniknou při romantických procházkách po okolí Náměště. Cestovatelský duch a objevitelská povaha ho ale vábí i na dobrodružné výpady do odlehlých exotických končin, obvykle po boku neméně odvážných společnic.

Libor Vaněk

Libor je muž činu. Zatímco ostatní borci hodinu hážou ramena, Libor za stejnou dobu bez okázalých gest naseká dřevo na celou zimu. Za mírnou a tichou povahou se ukrývá nezdolná touha po dobrodružství a adrenalinu, která ho vábí za divokou přírodou a na stěny skal.

Věra Masaříková

Velké srdce… Velká náruč… Velká voda… .. jejímž charakteristickým rysem je neúnavná snaha o překonání rekordu v počtu návštěvníků miniaturního bytu na grandiózní snídaně.

Forest Trenz

Jednou ho potkáte v lese jak tiše sedí, naslouchá zpěvu ptáků a ševelení stromů, podruhé jako rozverného týpka, co vás strhne na bujarou jízdu divokým večírkem. Vyniká schopností zachytit správný okamžik a přetavit ho ve vzpomínku, kterou si za rámeček dáte, a nebo taky ne.